Auto slaat over de kop bij ongeval op Glorieuxlaan in Vught

24 apr , 10:30 112
2025 04 23 meesters multi media fotos ongeval op zijn kop glorieuxlaan vught5
FPMB

Op de Glorieuxlaan in Vught heeft woensdagavond een verkeersongeval plaatsgevonden waarbij een auto over de kop sloeg. De bestuurster van deze auto is ter controle overgebracht naar het ziekenhuis.

Het ongeval gebeurde toen een auto die rechtdoor reed in botsing kwam met een voertuig dat uit een uitrit de weg op wilde rijden. Door de klap sloeg één van de betrokken voertuigen over de kop. In totaal waren drie auto’s bij het incident betrokken.

De brandweer werd opgeroepen om de bestuurster van de omgeslagen auto te bevrijden. Zij kon uiteindelijk op eigen kracht naar de ambulance lopen, maar werd voor verdere controle naar het ziekenhuis gebracht. De andere betrokken bestuurders kwamen met de schrik vrij en raakten niet gewond.

De Glorieuxlaan was ruim vijf kwartier afgesloten voor verkeer, wat zorgde voor aanzienlijke verkeershinder en opstoppingen in de omgeving. Twee voertuigen moesten worden afgesleept.