A2 dicht na ongelukken op beide weghelften

22 nov 2021, 8:15Nieuws
a2 in beide richtingen afgesloten 11
FPMB Bart Meesters
Op de A2 zijn vannacht twee ongelukken met vrachtwagens gebeurd ter hoogte van Kerkdriel, zowel op de rijbaan richting Den Bosch als op de weg richting Utrecht. Rijkswaterstaat verwacht dat de weg in beide richtingen de komende uren nog afgesloten blijft.
Kort voor 04.00 uur vloog een vrachtwagen in brand op de weghelft van Utrecht naar Den Bosch, net voor Kerkdriel. De truck was gevuld met plastic korrels en brandde volledig uit.
Een paar minuten later gebeurde er een ongeval aan de andere kant van de weg, richting Utrecht, nadat een vrachtwagenchauffeur had afgeremd. Een andere truck, die kippen vervoerde, reed tegen zijn wagen aan en kantelde. Er zijn veel hulpdiensten ter plaatse. Voor zover bekend kwamen alle betrokken chauffeurs met de schrik vrij.
Ravage
De ravage op beide wegdelen is aanzienlijk. Ook ligt een deel van de kunststof korrels nog op de rijbaan. Volgens de ANWB moet de brandweer wachten tot ze volledig zijn afgekoeld.
Verkeer naar Tiel, Utrecht en Den Bosch wordt omgeleid. Rijkswaterstaat meldt dat wel file staat op de omleidingsroute op de A59 tussen Waalwijk en knooppunt Hooipolder.
loading

Loading articles...

Loading