Zondag 15 mei is het weer Etenstijd, dit keer met een optreden van troubadours met gitaar, snaredrum en flierefluit. De middag begint om 12.30 uur in Visio De Vlasborch aan de Vlasmeersestraat 99 in Vught.
Bij deelname aan Etenstijd geniet u, samen met anderen, van een heerlijk diner. De middag start met het verhaal van Gaby uit Vught. Ze is nagenoeg blind en slechthorend maar wil toch, samen met haar trainer Wim de marathon van Rotterdam gaan lopen. Daarna zullen Evert en Maria voor u optreden. Een breed repertoire van pop tot Franstalig en van Hollandse meezinger tot swing.
Informatie
Het diner start om 12.30 uur. Aanmelden voor Etenstijd is verplicht en kan tot uiterlijk dinsdag 10 mei 12.30 uur. Aanmelden kan bij de receptie van de Vlasborch, ABZ in DePetrus. Ook kan men aanmelden via
mail of telefoonnummer 073-6572000. Alleen deelnemen aan het diner kost 7.50 euro en alleen de muzikale middag is 5.00 euro. Een combinatie van diner en muzikale middag kost 10 euro.
Vervoer nodig
De Seniorenbus rijdt voor leden. Bel uiterlijk 1 week van tevoren (9-13u): 073-7113191 of mail:
[email protected]. Geen lid van de Seniorenbus en geen vervoer vanwege verminderde mobiliteit? Gebruik dan AutoMaatje. Bel twee werkdagen van tevoren (9-13u): 073-2068140 of mail:
[email protected] .
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.