
Woensdagmiddag stond het jaarlijkse bezoek van FC Den Bosch aan de kinderafdeling van het Jeroen Bosch Ziekenhuis weer op het programma. Rondom het nieuwe jaar realiseert de FC Den Bosch Foundation, sinds vorig seizoen in samenwerking met het Jeroen Bosch Ziekenhuis, een bezoek aan de afdeling kindergeneeskunde om de jonge patiënten een bijzondere middag te bezorgen.
Mascotte Bozzie kwam samen met spelers Kevin Felida, Thijs van Leeuwen, Teun van Grunsven, Stan Maas, Mees Bakker en hoofdtrainer Ulrich Landvreugd langs bij het ziekenhuis. De FC’ers kwamen niet met lege handen: voor ieder kind dat in het ziekenhuis aanwezig was, was er een goedgevulde goodiebag. De betrokkenheid was groot, want sommige kinderen kwamen zelfs speciaal vanuit huis naar het ziekenhuis om deze bijzondere middag niet te missen.


Het bezoek bleek een groot succes. In de sporthal werd gevoetbald, er was ruimte voor een persconferentie, handtekeningen en natuurlijk foto’s met de spelers. Even stonden niet de medische zorgen centraal, maar plezier en voetbal. Voor de kinderen een moment om alles om hen heen te vergeten en volop te genieten.
Het Jeroen Bosch Ziekenhuis en de FC Den Bosch Foundation kijken terug op een zeer geslaagde woensdagmiddag, waarin de kinderen zichtbaar genoten van het bezoek waar zij naar uitkeken!





