Afgelopen vrijdag was in Elzenburg een nieuwe editie van Tune Out Event. Met deze keer een optreden van Ensane en Stonewall. Cees Ringelberg maakte de foto's van deze gezellige avond. Later foto's toegevoegd van Arno Houben.
Ensane bestaat al sinds 2018 en komt uit de stal van Pop&Co uit Veghel. Deze jonge-muzikanten-met-ervaring spelen toffe covers. De band bestaat uit Eva Lathouwers (zang), Stijn van Hoof (gitaar), Marijn de Bie (drums) en Anouk Rombout (bas).
Daarna stond Stonewall op de planken. Stonewall is een rockband met een programma van stevige (classic) rockmuziek afgewisseld met melodieuze rockballads. De laatste jaren hebben ze laten zien op een feest, in een café of als onderdeel van een festival de handen in de lucht te krijgen.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.