Van donderdag 16 mei t/m zondag 2 juni vindt de 5e editie plaats van Asperges in het veld, een uniek evenement waar smaak, sfeer, kwaliteit en beleving elkaar vinden. Tweeëneenhalve week lang verrijst er weer een stijlvol pop-up restaurant direct aan de aspergevelden van Verhoeven Asperges.
Midden in de natuur op landerijen De Heihoorn in Cromvoirt gelegen in het grensgebied van ’s-Hertogenbosch. Het succesvolle evenement trok vorig jaar in 18 dagen 5000 gasten.
Pop-up restaurant
Een team van (sterren)koks bereidt, aan de velden van Verhoeven Asperges, culinaire hoogstandjes rondom de vers gestoken asperges in combinatie met andere Brabantse streekproducten. Laat ons team van chefs en kelners u in de watten leggen met een aangeklede lunch of een uitgebreid diner middenin de natuur, uiteraard bereid met de vers gestoken asperges van het land. Laat u verrassen door de mooie en smaakvolle aspergecreaties van onze chefs.
We zijn dagelijks geopend van 12.00 tot 15.00 uur voor de lunch en van 18.00 tot 23.00 uur voor het diner. Het stijlvolle restaurant biedt zowel ruimte voor kleinere groepen, sfeervol en intiem, als voor grotere gezelschappen, tot een maximum van 175 zitplaatsen. Maar natuurlijk kunt u ook een lunch of diner reserveren voor 2 personen. Omdat asperges en wijn onlosmakelijk met elkaar zijn verbonden, heeft onze sommelier van Benier Global Wines een mooie selectie gemaakt van verschillende wijnen welke naadloos aansluit bij de gerechten die geserveerd worden.
Klimaatbeheersing
Vanwege de hoge temperaturen van de afgelopen jaren gaan we het paviljoen dit jaar voorzien van een klimaatbeheersingssysteem. Het was echt veel te warm in het vorig jaar.
Private Dining Room
Nieuw dit jaar is onze Private Dining Room. Deze aparte ruimte is 50m2 groot en is direct gelegen aan het overdekte terras aan de achterzijde van het pop-up restaurant. Het uitzicht is direct op de aspergevelden. Er is een mooie ovale tafel met luxe stoelen waar u met maximaal 20 personen plaats kunt nemen. In deze luxe omgeving is eigen bedieningsmedewerker inbegrepen. Deze zeer ervaren bedieningsmedewerker zal er voor zorgdragen dat het u aan niets zal ontbreken. De kosten van het Private Dining Room arrangement bedragen € 150,00 per dagdeel.
18 dagen koken op topniveau
We hebben deze editie 12 restaurant teams bereid gevonden om 1 of meerdere dagen bij ons te komen koken. Waarvan 5 restaurants met 1 Michelin ster.
Gast-restaurants:
Noble* ‘s-Hertogenbosch, De Heer Kocken* Vught, De Rozario* Helmond, Graphite by Peter Gast Amsterdam, ‘t Misverstant Vught, De Fuik Aalst, Ries eten en drinken samen met Auberge De Veste ‘s- Hertogenbosch, Flicka* Kerkdriel, Cercle des Gourmets de Bois le Duc Nieuwkuijk, Seasons ‘s-Hertogenbosch samen met Moor Wining & Dining Oisterwijk en Valuas* Venlo die kookt op de relatiedag van Makro.
en lees wie wanneer kookt en reserveer uw couverts direct online.
Rondleiding en zelf steken
Het is mogelijk om voorafgaand aan de lunch of het diner van kweker Erik Verhoeven een rondleiding te krijgen over de velden en te beleven hoe de asperges biologisch/dynamisch gekweekt worden. Daarnaast is er ook de mogelijkheid om zelf asperges te steken als u dat wenst.
Deze culinaire beleving wilt u toch ook meemaken? Kom genieten van een mooi stukje Brabantse cultuur en reserveer nu online uw couverts op
www.aspergesinhetveld.nl .Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.