Op klaarlichte dag is op carnavalsmaandag ingebroken bij Brasserie De Keizer aan de Lindelaan in Helvoirt. Volgens wijkagent Marcel de Rouw zijn er 'meerdere spullen' ontvreemd. De inbraak vond plaats aan het einde van de ochtend en begin van de middag. Op camerabeelden is een man te zien die zwart gekleed is en een sjaal draagt van Kruikenstad (Tilburg).
De man verschafte zich toegang tot de brasserie via de zijkant van het pand, aan de Achterstraat. Verdere details over de inbraak ontbreken nog. De Rouw: ,,We hebben een buurtonderzoek gedaan en er worden beelden bekeken. Hopelijk wordt de inbreker snel gevonden." De 'meerdere spullen' betreffen volgens de eigenaar van De Keizer, die er vanwege het onderzoek nog niet meer over kwijt wil, vooral waardevolle elektronica.
Brasserie De Keizer is tijdens carnaval de Residentie van Keiespellersdurp. Verschillende mensen zouden de inbreker hebben gezien. 'Alle informatie is welkom', aldus de wijkagent.
Bron: BD.nl
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.