Onlangs zijn de jongerenwerkers van Elzenburg en Welzijn Vught op werkbezoek geweest bij de stichting Hulp voor Oekraïne in Vught. Vrijwilligster Miranda zocht contact met de jongerenwerkers om te kijken of zij iets voor elkaar konden betekenen.
Stichting Hulp voor Oekraïne zamelt onder andere kleding en voedsel in. Je moet je voorstellen dat moeders vaak vluchten met hun kinderen en dat vader het land niet uit mag. Zij hebben enkel een koffertje met wat kleding bij zich. De Oekraïense vluchtelingen kunnen gratis kleding komen uitzoeken in de winkel van het sorteercentrum. Ook gaat een groot deel van de ingezamelde spullen naar het oorlogsgebied. Miranda gaf aan dat veel van de Oekraïense jongeren niet kunnen slagen voor kleding omdat het vaak te ouderlijk is of niet meer van deze tijd.
Jeugd- en Jongerencentrum Elzenburg ziet hier een mooie samenwerking in! Want wat zou het tof zijn als de Vughtse jeugd en jongeren in hun kast kijken wat ze niet meer passen en daar een ander heel blij mee kan maken?!
Op 28 november van 18.00u tot 21.00u en 30 november van 15.00u tot 21.00u zet Jeugd- en Jongerencentrum Elzenburg haar deuren open zodat iedereen kleding voor jeugd en jongeren kan komen inleveren. Het gaat dan om kleding die nog goed bruikbaar en schoon is. Denk hierbij aan jassen, broeken, truien, vesten, jurken, rokjes en T-shirts. Ook is er een te kort aan nieuw ondergoed en sokken.
Damian en Judith hopen op een grote opkomst met veel bruikbare kleding! Zij zien je graag bij Jeugd- en Jongerencentrum Elzenburg aan de
Lidwinastraat 12C in Vught.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.
en meld je aan.