Matthäus Passion in Vught… voel je onderdeel van het passieverhaal!

02 apr 2019, 9:05Nieuws
41
Projectkoor Brabant
Op zaterdag 13 april 2019 voert Projectkoor Brabant onder de bezielende leiding van dirigent Lex Wiersma voor het vijfde jaar op rij de Matthäus Passion van J.S. Bach uit in de Lambertuskerk in Vught.
Met een kleine bezetting van koor en orkest wordt geheel in de sfeer van de Lambertuskerk een zeer intieme uitvoering neergezet, sober maar dramatisch, waardoor de beleving optimaal is. Als luisteraar krijg je zo het gevoel zelf onderdeel van het passieverhaal te zijn!
Als solisten zullen Marketa Palova (sopraan), Catherine Hawkins (sopraan), Anita Dür (alt), Harald Quaaden (Evangelist), Erik Bomers (tenor), Karel Barten (Christus) en Igor Bogaerts (bas) acte de présence geven. De muzikale begeleiding is in handen van instrumentalisten van het Zuid-Nederlands Begeleidingsorkest.
0001 1
Kaarten voor deze bijzondere uitvoering van de Matthäus Passion kosten € 32,50, dit is inclusief programmaboekje. De uitvoering begint om 19.30 uur en de kerk gaat open om 19.00 uur. Tussen het eerste en het tweede deel zal ongeveer 45 minuten worden gepauzeerd.
Kaarten kunnen worden besteld via de webwinkel van het koor ( www.projectkoorbrabant.nl ) en, voor zover dan nog beschikbaar, voor aanvang van de uitvoering bij de ingang van de kerk. Wees er snel bij want het aantal plaatsen is beperkt! Voor meer informatie www.projectkoorbrabant.nl .
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.
loading

Loading articles...

Loading