Op zondag 17 november komt Sinterklaas aan in Vught. Om 13.28 uur komt hij aan met de trein, aan de kant van de Stationsstraat. Vanaf het station wandelt Sinterklaas met zijn Pieten naar het oude Raadhuis. Daar ontvangt burgemeester van de Mortel Sinterklaas. Sinterklaas neemt de tijd voor zijn wandeling. De verwachte aankomsttijd op het witte Raadhuis is rond 15.15 uur.
De wandelroute is als volgt: Stationsstraat, Nieuwstraat, Sint Elisabethstraat, langs huize Elisabeth, Kloosterstraat, Kerkstraat, Heuvel (voor de Petrus langs), Raadhuisstraat. Bij het Raadhuis wordt Sinterklaas ontvangen door de burgemeester. De route geeft voldoende ruimte voor alle kinderen om Sinterklaas van dichtbij te zien en een hand te geven.
Kleurwedstrijd
Kinderen uit Vught worden uitgenodigd om deel te nemen aan
de kleurwedstrijd. De kleurplaat staat op de website
van Sinterklaas www.sinterklaasvught.nl, bij kids. De
winnaars ontvangen een cadeautje bij het Raadhuis. De kleurplaten
kunnen tot 15 november worden ingeleverd bij Primera op
het Moleneindplein, De Petrus (Heuvel), AH Stationsstraat en
Bruna. Bij deze inleverpunten kunnen de kleurplaten ook opgehaald worden.
Sint aan huis
Ook is het mogelijk om Sinterklaas en/of Pieten thuis te ontvangen. Meer informatie hierover staat op de website www.sinterklaasvught.nl. Reageer snel, want de agenda van Sinterklaas is snel gevuld.