Smakelijk en gezond diner op theateravond door Lokaal 30 in Helvoirt

15 mrt 2023, 12:14Nieuws
crew
Lokaal 30
Op woensdagavond 29 maart in de Cultuurweek 2023 speelt om 20:00 uur de theatervoorstelling ‘Tegelijkerretijd’ in het HelvoirThuis in Helvoirt. De voorstelling wordt gespeeld door Jan van der Els en Thea Dekkers en geregisseerd door Piet van Bijnen en gaat over een gewone dag uit het leven van twee Bossche vrouwen.
Ze keuvelen, kaarten, drinken koffie, breien, telefoneren en zingen. Tegelijkerretijd hebben ze het over mannen, kwaaltjes en kinderen.
Gezond diner voor bezoekers, bereid door kinderen
Op deze avond biedt Lokaal 30 (het samenwerkingsverband tussen ABZ, Welzijn Vught, HUIS73, Ouderen Samen, MOVE Vught, Plaza Cultura, GGD en HelvoirThuis) een diner voor bezoekers aan. Dit shared diner wordt bereid tijdens een kookworkshop voor kinderen, onder begeleiding van Catrien Kuijpers van De Kooktuin.
Bezoekers schuiven om 18:15 uur aan tafel, gaan met elkaar in gesprek met behulp van de kletspot, terwijl er een heerlijke en gezonde maaltijd wordt geserveerd door de jonge koks.
Speciaal voor deze Cultuurweekavond wordt het diner aangeboden voor maar €5,- euro per persoon. Op het menu staan een groentesoep, Indiase curry en als toetje een zelfgemaakte hangop.
Aanmelden
Gaat u de voorstelling in het HelvoirThuis bezoeken en heeft u wel zin in een smakelijk voorafje, in ontmoeting met andere bezoekers? Wilt u zich laten verrassen door dit diner en de voorstelling?
Meld u zich dan aan via: [email protected]
met uw naam en contactgegevens. U betaalt de bijdrage voor het diner op de avond zelf met pin (cash niet mogelijk).
Let op: voor de theatervoorstelling dient u apart tickets á €10,- euro te bestellen via de website van Theater de Speeldoos .
Voor kids
Ben je 9-12 jaar en wil je mee koken en eten? Dan kun je je gratis aanmelden via de website van Vught Beweegt .
En wist je dat MOVE Vught in de middag in Helvoirt Plein Sportief organiseert met lasergamen voor kinderen van 6-12 jaar?
Draaiboekje - woensdag 30 maart Kookworkshop & Diner door Lokaal 30
Woensdag 29 maart 2023
14:30-16:00u Lasergamen Plein Sportief – MOVE Vught
15:30-19:30u Kookworkshop + Diner + Opruimen voor deelnemende kinderen
18:15-19:00u Diner voor bezoekers
19:00-19:30u Ombouwtijd
20:00-21:15u Theatervoorstelling ‘Tegelijkerretijd’
  • KOKEN
    Dorothé Pijnenburg van HUIS73 is aanwezig om de kookactiviteit met kinderen mee te ondersteunen: 15:30-19:30 uur
  • DINER
    Riëtte Benus van Welzijn Vught is aanwezig om te ontmoeten tijdens het diner.
loading

Loading articles...

Loading