Verdachten overval Aldi Helvoirt opgepakt

10 okt 2020, 13:12Nieuws
21
FPMB Bart Meesters
De politie hield woensdag een 20-jarige en een 14-jarige Tilburger aan omdat ze verdacht worden van betrokkenheid bij een gewapende overval op een filiaal van Aldi in Helvoirt. Het tweetal zit vast voor verder onderzoek.
Het is die zaterdag 7 maart tegen sluitingstijd, zo rond acht uur, als de kassière twee jongens de zaak in ziet komen. Nadat de jongens twee blikjes frisdrank hebben uitgezocht gaan ze naar één van de kassa's. Een van de jongens betaald de blikjes, maar op het moment dat de kassière de kassalade wil sluiten voorkomt de andere jongen dat en hij houdt haar tegen. Ze eisen geld en zetten die eis kracht bij door te dreigen met onder andere een mes. Ze gaan er daarna met geld uit de kassa vandoor en verdwijnen in een gereedstaande auto.
overval aldi helvoirt 3 1024x625
Het onderzoek, waarin meerdere getuigen werden gehoord en beschikbare camerabeelden zijn bekeken, leidde uiteindelijk naar het woensdag aangehouden tweetal. De jongste verdachte werd thuis in zijn ouderlijke woning opgepakt. Zijn oudere medeverdachte bleek vast te zitten in een penitentiaire inrichting voor een ander misdrijf en werd daar aangehouden. Beide verdachten worden vandaag aan de rechter commissaris voorgeleid. Het onderzoek gaat door
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.
loading

Loading articles...

Loading