Werner van de Sande SamenLokaal lijst 7 plaats 4 stelt zich voor

13 mrt , 10:00Nieuws
Samen Lokaal
SamenLokaal
Woensdag 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen en weet u al wie je gaat stemmen? Werner van de Sande van de politieke partij SamenLokaal stelt zich.
In 2018 ben ik samen met mijn vrouw Lieke weer in Helvoirt komen wonen. We wilden graag dat onze kinderen in een dorp opgroeien. Aangezien we beiden een fijne jeugd in Helvoirt hebben gehad, was de keuze voor Helvoirt snel gemaakt.  
Voor mijn werk als docent aan de Technische Universiteit Delft bij de faculteit Werktuigbouwkunde moet ik vaak naar de Randstad. Dit is een behoorlijke reis, maar het is altijd fijn thuiskomen in Helvoirt.  
De actieve gemeenschap en sociale cohesie in het dorp maken dit een mooie plek om te leven en fijne plek om onze kinderen op te laten groeien. Ook het landelijke karakter van ons dorp en onze gemeente zorgt ervoor dat ik me hier op mijn gemak voel en tot rust kan komen. Ik denk dat velen dit gevoel met mij delen. 
Het dorp met zijn actieve gemeenschap, sociale cohesie en landelijke karakter is iets wat we moeten koesteren in onze gemeente. Daarom wil ik mij via SamenLokaal graag inzetten voor onze dorpen Vught, Helvoirt en Cromvoirt. Een actief verenigingsleven, genoeg woningen in het eigen dorp en de inrichting en gezondheid van het buitengebied zijn dingen waar ik me extra voor wil inzetten. 
Kies voor je dorp. Stem woensdag 18 maart 2026 op SamenLokaal!
Met SamenLokaal maak ik me sterk voor de mensen die zich betrokken voelen bij de drie dorpskernen van Vught. Gericht op de belangen van de dorpskernen met hoge waarde aan het dorpskarakter met sociale binding in de dorpen. Dicht bij de mensen om te begrijpen wat hen drijft om hier te wonen.
Samen Lokaal – omdat de gemeenschap richting bepaalt.
Voor onze speerpunten, kijk op www.samenlokaalvught.nl
Kies voor je dorp 18 maart 2026 gemeenteraadsverkiezingen Lijst 7 SamenLokaal
loading

Loading articles...

Loading