Zondag 29 september is het weer zover. Het is weer mediumdag bij buitenlust.
Het doet Anna en Gerard van Run goed, om te zien wat deze dag voor Vughtenaren en velen van daar buiten, doet. Bezoekers krijgen antwoorden op hun vragen, of een goede raad. Worden verlicht in de lichamelijke klachten die zij hebben, of krijgen gewoon een heerlijke massage aan lijf of voeten.
Mooi is het te zien dat een aantal mediums, boodschappen geven van gene zijde, waardoor verdriet en onzekerheid een steuntje in de rug krijgen. Sommige worden aangezet tot veranderingen in hun levenswijze. Door dit alles zijn Anna en ik dankbaar dat wij dit voor alle bezoekers samen met de mediums, kunnen bewerkstelligen.
Ook de mediums zijn dankbaar voor onze bijzondere locatie met zijn sterke positieve energieën. Zij worden door ons verwent met een lekker kopje koffie bij binnenkomst en een smakelijke lunch rond het middaguur. Doordat zij verder geen plaatsgeld betalen kunnen zij de consulprijs laag houden, zodat jong en oud, arm of rijk, kennis kan maken met het fenomeen medium in al zijn facetten.
Deze maand hebben wij weer een aantal nieuwe mediums die de dag komen opluisteren.
U bent welkom vanaf 10.00 uur tot 17.00 uur. Parkeren en toegang zijn gratis. De consulprijs bij elke medium is 10 euro.
Ook voor de inwendige mens wordt gezorgd, er is een eenvoudige lunch met een heerlijke kop soep. Tussendoor kunt u op het terras van Buitenlust genieten van de heerlijke kwarktaart van Anna met een lekker kopje koffie of thee.
U vindt ons aan de Esscheweg 274A in Vught. Voor meer informatie tel. 06-31949614.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.
Aanvoerder van het lokale nieuws.