Spannende wedstrijden in Vughts voetbal en hockey

27 sep 2020, 18:00Sport
voetbal
Vught Nieuws
Het was een interessant sportweekend in Vught, waarbij vooral de derby tussen Real Lunet en Helvoirt tot het laatste moment spannend bleef. De winst in deze wedstrijd werd door Real Lunet opgedragen aan Piet Latupeirissa, die onlangs overleed.

Real Lunet – Helvoirt – 4-3

In een hele spannende derby maakten beide ploegen het zichzelf moeilijk. Met name in de eerste helft werden enkele grote kansen gemist. In eerste instantie kwam Helvoirt op voorsprong door een doelpunt van Menno van Hattum, maar Irvingly van Eijma scoorde al snel de gelijkmaker. Na rust nam de thuisploeg het heft in handen met treffers van Djordi Meerveld en Guillermo le Couvreur. Helvoirt bleef echter ook aanvallen en Max Meyer maakte de wedstrijd weer spannend door de aansluitingstreffer te scoren. Guillermo le Couvreur breidde de voorsprong opnieuw verder uit en de gescoorde vrije trap van Mart van de Sande kwam te laat om Helvoirt nog punten te bezorgen. Trainer Glenn Simon van Real Lunet was trots op zijn ploeg. “Vorig jaar verloren we dit soort wedstrijden. Nu hebben we tot het einde toe alles gegeven en gewonnen. We dragen deze winst op aan Piet Latupeirissa, die onlangs overleden is.”

MOP – Hisalis – 2-1

In een strijdvolle wedstrijd bleef het tot het laatst spannend. De wedstrijd kon alle kanten op, met twee ploegen die graag wilden hockeyen. De Vughtse mannen kwamen op voorsprong door een treffer van Berend van Oeijen. Nog voor rust kwam de tegenstander al weer langszij. Tot het laatste fluitsignaal bleef het spannend, want pas enkele minuten voor het einde scoorde Bart van de Lindenburg het verlossende winnende doelpunt.

Alem – Zwaluw VFC – 1-3

Zonder al te veel moeite won Zwaluw VFC de uitwedstrijd tegen Alem. De eerste helft speelde de ploeg volgens trainer John Laponder een hele goede wedstrijd en kwam dan ook verdiend op voorsprong door doelpunten van Martin de Laat en Julius Emmanuel. Na rust vergrootte Martin de Laat de voorsprong en daarna zakte het voetbal bij de Vughtse ploeg in. Er werden veel verkeerde ballen gespeeld en het voetbal was te nonchalant. De ploeg maakte het zichzelf onnodig moeilijk. Ondanks de tegentreffer van Alem kwam de winst niet echt in gevaar.

MOP – Klein Zwitserland 0-1

In een partij waarin beide ploegen sterkere en zwakkere periodes hadden, was het uiteindelijk Klein Zwitserland dat de punten mee naar huis nam. Volgens trainer Roeland de Laat had er voor de Vughtse vrouwen meer ingezeten. “De ene periode waren wij beter, de andere keer zij. Uiteindelijk verliezen we door een onterecht velddoelpunt. Maar we hebben zelf ook genoeg kansen gehad en die niet benut.”
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.
loading

Loading articles...

Loading