Sportweekend: de bal rolt weer in Vught en Helvoirt

26 sep 2022, 8:03Sport
voetbal
Vught Nieuws
De voetbalcompetitie is weer van start gegaan. Voor Zwaluw V.F.C. en V.V. Helvoirt met een overwinning, terwijl Real Lunet de eerste verliespunten opliep.

V.V. Helvoirt – CHC : 1-0

“We hebben mooie punten gehaald.” aldus Nick van der Bruggen. “Het eerste half uur waren we de bovenliggende partij en uiteindelijk leidde dat tot een doelpunt van Max Meijer. We verzuimden echter om de 2-0 te maken. In de tweede helft kreeg CHC meer kansen, maar hebben we toch goed de nul weten te behouden.” Volgende week speelt de ploeg in Oisterwijk tegen Trinitas.

Zwaluw V.F.C . – ZIGO : 1-0

De eerste wedstrijd tegen de Tilburgse ploeg leverde Zwaluw een goede overwinning op. Volgens John Laponder speelde zijn ploeg met name in de eerste helft heel goed. “We kregen veel kansen en Julius Emmanuel maakte na een half uur spelen de 1-0. Daarna hadden we de voorsprong moeten vergroten. Ook na rust waren we beter, maar toch kreeg ZIGO twee kansen waaruit ze hadden kunnen scoren. Het bleef tot het einde onnodig spannend.” Volgende week speelt Zwaluw in en tegen Engelen.

Emplina – Real Lunet : 0-3

Volgens de nieuwe coach Carol Derby was het een terechte nederlaag voor de Vughtenaren. “De eerste helft konden we nog best aardig meekomen en kregen we ook een kans op de 1-0. Omdat er achterin niet kort genoeg gedekt werd, liepen we tegen een tegendoelpunt aan. Emplina scoorde daarna ook nog uit een penalty. Na rust gingen we één op één spelen en hadden we een sterkere fase. Maar we creëren voorin niet genoeg en krijgen te weinig kansen. De kansen die we wel krijgen, worden niet afgemaakt. Uiteindelijk werd het in de negentigste minuut nog 0-3.” Volgende week speelt Real Lunet een thuiswedstrijd tegen V.V. Oisterwijk.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.
en meld je aan.
loading

Loading articles...

Loading