
Een overwinning voor de heren en dames van MOP en de voetballers van Helvoirt. De wedstrijden van Zwaluw V.F.C. en Real Lunet werden afgelast. Zwaluw V.F.C. gelaste alle wedstrijden deze week af in verband met het overlijden van een jeugdlid. Real Lunet kon niet spelen vanwege een coronageval in het team.
De Vughtse hockeydames speelden volgens trainer en coach Roeland de Laat niet zo’n goede wedstrijd. “Het was slordig, maar we hebben wel gewonnen. Uiteindelijk was dat niet geheel onterecht. We verdienden minimaal een gelijkspel.” In de eerste helft scoorde Amy Burton. Meteen na rust kwam Groningen op gelijke hoogte. Vijf minuten voor tijd maakte Jolien Bogers het verlossende winnende doelpunt.
Over de hele wedstrijd kreeg Helvoirt veel kansen, aldus aanvoerder Nick van de Bruggen. “Het was best een goede wedstrijd, maar we misten wel teveel kansen. In de tweede helft kwamen we tegen tien man te spelen en die man meer situatie ligt ons niet zo.” In de eerste helft scoorde Collin van de Bergh de openingstreffer. Vijf minuten voor tijd maakte Marcus Smarius het karwei af.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.