In de gemeente Vught zijn er onafhankelijke cliëntondersteuners actief, ofwel: OCO’s. We willen graag weten of onze inwoners bekend zijn met het begrip OCO. Deze week ontvangen 4.000 inwoners die deel uitmaken van een steekproef, een uitnodiging voor een onderzoek.
Bij een OCO kun je gratis terecht. Een OCO werkt onafhankelijk, los van gemeente of wie dan ook. Een OCO ondersteunt in jouw belang, kent de weg, gaat met je mee en weet veel van wetten en regelingen. We willen graag weten of onze inwoners bekend zijn met het begrip OCO. En of zij OCO’s weten te bereiken op het moment dat zij daar behoefte aan hebben. We hebben onderzoeksbureau Het PON & Telos gevraagd om dit onderzoek uit te voeren.
Waarom meedoen?
Soms is het lastig om de juiste weg te vinden in zorg, onderwijs, wonen of werk. Dan is het van belang dat onze inwoners onafhankelijk advies en ondersteuning kunnen vragen. Dit onderzoek helpt bij het verbeteren van de naamsbekendheid en de dienstverlening van de OCO’s. We streven ernaar de zoveel mogelijk mensen weten dat zij gebruik kunnen maken van een OCO.
Bron: Gemeente Vught