Evenementen MOVE Vught

08 apr , 16:00 Nieuws
doeltrap vvt 2021
MOVE

Binnenkort staan er een aantal leuke evenementen op het programma waar we jullie graag over informeren. Schrijf je in en kom lekker in beweging! Deelname aan de activiteiten is gratis.

Sportcafé MOVE Inside

De voorbereidingen voor de tweede editie van MOVE INSIDE is in volle gang. Dit mag jij niet missen. Ben je betrokken bij de sport(vereniging) dan is deze avond zeker interessant. De avond is ingericht als talkshow. Aan de talkshow tafel ontvangt de presentator gasten op twee thema’s: ‘vakbekwame trainers’ en ‘sociale veiligheid’.

Praktische info:

Dag:                    Woensdag 9 april

Tijd:                     17.30 uur inloop (met soep en  broodjes)

                              18.00-20.00 uur

                              20.00 uur ruimte om met elkaar na te praten

Locatie:            HelvoirThuis (Kloosterstraat 30, te Helvoirt)

Voor wie:          Iedereen die betrokken is bij sport/bewegen

Inschrijven:     klik HIER

Grootouder Kleinkind Voetbal Festijn

Opa’s en oma’s kunnen samen met hun kleinkinderen genieten van een gezellige ochtend vol voetbalspellen. De activiteiten zijn bestemd voor alle leeftijden, dus iedereen kan meedoen.

Jullie zijn welkom tussen 10.00 en 12.00 uur. Jullie bepalen zelf hoe laat je komt en hoe lang je blijft. Bij ieder thema zijn stickers te verdienen, als je ze allemaal hebt verzameld ontvang je een mooie medaille. Wij zorgen voor een lekker versnapering.

Praktische info:

Dag:                    Woensdag 23 april

Tijd:                     10.00-12.00 uur

Locatie:            Zwaluw VFC (De Kikvorsch 5, te Vught)

Voor wie:          Opa’s/oma’s met hun kleinkinderen

Inschrijven:     klik HIER of bel (06-45796883) / mail ([email protected])

Binnensporttoernooi

In de meivakantie organiseert MOVE het binnensporttoernooi. Jij gaat met jouw team de strijd aan tegen de andere teams tijdens verschillende sporten. Zo speel je een potje voetbal, basketbal, knotshockey en handbal en dit doe je iedere keer tegen een ander team. Het team mag je zelf samenstellen en bestaat uit minimaal 6 en maximaal (advies) 8 spelers.

Praktische info:

Dag:                    Vrijdag 25 april

Tijd:                     10.00-12.00 uur

Locatie:            Sporthal Elzenburg (Lidwinastraat 12c, te Vught)

Voor wie:          Kinderen uit groep 5-6

Inschrijven:     klik HIER

Vughts Voetbal Toernooi

Hét voetbalevenement in de gemeente Vught voor alle kinderen van de basisscholen. Er wordt gespeeld in vier categorieën (gr. 1-2 / gr. 3-4 / gr. 5-6 / gr. 7-8). Het strijdtoneel vindt plaats bij de drie voetbalverenigingen in de gemeente Vught.

Praktische info:

Dag:                    Woensdag 21 mei (Helvoirt) en woensdag 28 mei (Vught)

Tijd:                     14.30-17.30 uur

Locatie:            Helvoirt / Vught

Voor wie:          Kinderen uit groep 1 t/m 8

Inschrijven:     klik HIER