1 Januari 2021 komt Keiespellersdurp (Helvoirt) bij Dommelboarzedurp (Vught) en vanaf die tijd zullen de dorpen samen met Kneutergat (Cromvoirt) een gemeente gaan vormen.
De prins carnaval van Keiespellersdurp (Helvoirt) Hendrik D`n Twidde (Hein Kruger) en de prins Alfredo XX (Erwin van Sterkenburg) van Dommelbaorzedurp (Vught) lopen hier al op vooruit en werken al veelvuldig samen. Ze werken namelijk beide bij het zelfde bedrijf. De beide prinsen werken bij het bedrijf Welvaarts in Vught.
Afgelopen vrijdag tijdens de wekelijkse bedrijfsborrel verschenen beide prinsen in vol ornaat op het bedrijf. Twee prinsen op een bedrijf, dat komt bijna nooit voor en dus gingen de twee samen met de eigenaar van het bedrijf Welvaarts (Gerard Donkers) op de foto.
Na het fotomoment kregen de beide Prinsen van Donkers een bier pakket overhandigd om de komende carnaval mee door te komen. Na dit officiële moment kwamen de flessen bier en schalen hapjes op tafel. Samen met de anderen collega`s werd de werkweek bij Welvaarts afgesloten, en werden en pallen gemaakt voor de komende carnaval. Uiteraard ontbrak de carnavalsmuziek niet tijdens dit alles.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.